KONST / Litografier / Färglitografi 12848382
nr 1284 8382
Håkan Thorsén
(f. 1928), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 33/360, Landskap. Motivet: 62x47 cm
Håkan Thorsén, svensk bildkonstnär född 1928.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 28 oktober 2019
kl 19:08:45
28/10 19:03:45
28/10 19:04:24